Muncitori la Producere (Industria Vinicolă)

Locația: s. Purcari, rn. Stefan Vodă

Beneficii:

  • Angajare oficială pe termen nedeterminat;
  • Salariu motivant și stabil;
  • Alimentație asigurată de 2 ori/zi;
  • Transport oferit de companie.

Cerințe:

  • Responsabilitate;
  • Disciplină;
  • Punctualitate și dorința de a lucra.

Responsabilități:

  • Atitudine responsabilă față de echipamente, utilaje și alte bunuri materiale;
  • Efectuarea diverselor lucrări menite să întrețină procesele de producere;
  • Curățarea și întreținerea locului de muncă, evacuarea și sortarea deșeurilor.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, expediază CV-ul la adresa hr@purcari.wine. Telefon 068001814.

Media

Château Purcari în top 3 cele mai premiate vinării din lume
MART. 15, 2024

(Galerie Foto) Jazz in the Park
IUL. 11, 2024

Facilitarea proceselor de export in China pentru produsele din Moldova
IUL. 05, 2024

#Purcari crede în puterea comunităților
IUL. 04, 2024

Purcari Wineries Group sprijină viitoarele talente, oferind suport studenților pe drumul lor educațional