Coordonator Dezvoltare Produs / Product Development Coordinator

Vrei să participi in procesul de creare a produselor Grupului de Vinării Purcari?
In calitate de Coordonator Dezvoltare Produs vei fi parte a echipei de proiect pentru dezvoltarea produselor noi și diversifiarea gamei de produse pe diverse piețe, vei contribui la procesul de modernizare a colecțiilor existente, vei adapta produsele pentru piețele internaționale, vei asigura respectarea cerințelor legale a mesajelor si informației de pe etichete si contraetichete.
Responsabilitățile job-ului:
  • Implicarea în activitatile de gestiune a proiectelor ca parte a echipei Dezvoltare produs Departamentul Marketing
  • Crearea și gestionarea planurilor de proiect. Stabilirea obiectivelor, termenelor și resurselor necesare.
  • Urmărirea progresului proiectului și asigurarea respectării termenelor limită.
  • Sustinerea proceselor de creare a produselor noi de la concept pana la lansare lor pe piață, asigurând că produsele finale sunt de înaltă calitate și răspund nevoilor pieței.
  • Sisținerea proceselor de colaborare cu partenerii interni si externi pentru realizarea proiectului (designeri, tipografii, producere, achiziții)
  • Contribuie la asigurarea conformității produselor cu normele și reglementările din industria vitivinicolă.
  • Susținerea proceselor de export prin ajustarea informațiilor ce însoțesc produsul in conformitate cu piața de export
  • Elaborarea mapelor de poduse pentru a susține procesul de producție si vânzare
Ești persoana potrivită dacă:
  • ești oganizat și structurat, ești atent la detalii
  • respecți termenele stabilite
  • te conectezi ușor de la un proiect la altul
  • ai înțelegerea proceselor de dezvoltare a produselor, de la concept până la lansare.
  • ai abilități de comunicare verbală și scrisă.
  • îti place lucrul în echipă, ești proactiv și cooperant
  • ești deschis pentru inovații
Beneficii pentru tine:
  • Motivare competitivă
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru dinamic și “very challenging”
  • echipă de profesioniști cere te vor susține
  • Implicarea în activitățile de gestiune a proiectelor ca parte a echipei Dezvoltare produs Departamentul Marketing
  • Susținerea proceselor de creare a produselor noi de la concept până la lansare lor pe piață, asigurând că produsele finale sunt de înaltă calitate și răspund nevoilor pieței.
  • Susținerea proceselor de colaborare cu partenerii interni și externi pentru realizarea proiectului (designeri, tipografii, producere, achiziții)
  • Susținerea proceselor de export prin ajustarea informațiilor ce însoțesc produsul în conformitate cu piața de export
  • Elaborarea mapelor de poduse pentru a susține procesul de producție și vânzare
  • Ești oganizat și structurat, ești atent la detalii
  • Respecți termenele stabilite
  • Te conectezi ușor de la un proiect la altul
  • Ai înțelegerea proceselor de dezvoltare a produselor, de la concept până la lansare
  • Ai abilități de comunicare verbală și scrisă
  • Îți place lucrul în echipă, ești proactiv și cooperant
  • Ești deschis pentru inovații
  • Echipă de profesioniști care te vor susține

Media

Château Purcari în top 3 cele mai premiate vinării din lume
MART. 15, 2024

(Galerie foto) Nocturne Night Run, ediția 2024
IUN. 13, 2024

Nocturne Night Run, ediția 2024
IUN. 10, 2024

Descoperă Gama de Spumante Cuvées
IUN. 07, 2024

Château Purcari susține adevăratele valori
IUN. 06, 2024